ul. Grabskiego 15, Stalowa Wola

Wynajem Maszyn Budowlanych Mielec

Wynajem Maszyn Budowlanych Mielec - Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego w Mielcu

Spis treści - Zwyżki, podnośniki koszowe wynajem Mielec - Maszyny FER

Sprawdź pełną ofertę firmy Maszyny FER w Mielcu:

  1. Zwyżka – Mielec - wynajem zwyżek, zwyżki wypożyczalnia.
  2. Wynajem wózków widłowych Mielec.
  3. Mielec - podnośniki koszowe, podesty ruchome | maszyny przemysłowe wynajem.
  4. Wynajem ładowarek Mielec | Ładowarki sprzedaż.
  5. Mielec - wynajem busów, transport, szkolenia.

Mielec – zwyżki - wynajem zwyżek

Firma Maszyny FER, zaprasza Mielczan do skorzystania z usług i szeroko rozumianej oferty współpracy w zakresie sprzętu budowlanego i wynajmu maszyn budowlanych. W zakresie naszych usług znajdą Państwo nie tylko sprzęt budowlany typu podnośniki ładowarki platformy wózki i dźwigi w Mielcu, ale również kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi tych maszyn, transport firmowy i ponadgabarytowy wycinkę drzew oraz dojazdy na szkolenia i wynajem busów. Nasza szeroka mielecka oferta to podnośniki, w tym między innymi w naszej ofercie znajdują się podnośniki budowlane, podnośniki na przyczepach, podnośniki ciągnione, podnośniki spalinowe, podnośniki elektryczne, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe podnośniki, obrotowe co pozwala nam na elastyczną współpracę ze wszystkimi firmami i przedsiębiorstwami, które potrzebują podnośników na wynajem.

 

wynajem-maszyn-budowlanych-mielec-small 

W naszej firmie cenimy sobie rzetelność, funkcjonalność i elastyczność dlatego też taka jest również nasza oferta, ponieważ wiemy doskonale, jak wielu wyzwaniom trzeba stawić w ciężkim przemyśle oraz przy na przykład wycinaniu lasów, budowie, w tym budowie dróg i inwestycjach budowlanych, stąd też w naszej ofercie ładowarki: ładowarka, teleskopowa (teleskopówka) ładowarka, Roto ładowarka, obrotowa (obrotówka) ładowarka, manitou ładowarka, JCB ładowarka, merlo ładowarka, Terex ładowarka, CAT ładowarka, terenowa ładowarka, genie ładowarka, JLG, ładowarki, z koszem ładowarki, z widłami ładowarki, ze wciągarką ładowarka, jezdniowa ładowarka, terenowa ładowarka, napęd 4 × 4 ładowarka, spalinowa ładowarka, telelift, dzięki którym znajdują u nas pomoc nawet najbardziej wymagający Klienci wymagający najbardziej specjalistycznej pomocy. Stąd u nas ładowarki na wynajem.

Sprawne przedsiębiorstwo nie może obejść się bez logistyki i takiego zaplecza logistycznego wymaga, jeśli natomiast nie może sobie jeszcze na niego pozwolić, pozostaje skorzystanie z wózków na wynajem. W naszej ofercie znajdą Państwo wózki takie jak: wózek jezdniowy, wózek podnośnikowy, wózek teleskopowy, wózek gazowy, wózek spalinowy, wózek elektryczny, wózki nożycowe, wózki spalinowe, wózki elektryczne, wózki słupowe. Szeroka oferta w naszej firmie łączy się z najwyższą jakością, ponieważ to jakość jest wyznacznikiem profesjonalizmu, a w naszej firmie wózki na wynajem są jak najbardziej profesjonalne.

Mielec to miejscowość zlokalizowana w południowo–wschodniej Polsce w województwie podkarpackim położone w dolinie Wisłoki w Kotlinie Sandomierskiej historycznie znajdujące się w Małopolsce. Mielec został założony w roku 1229 a na prawa miejskie, musiał czekać aż do 18 listopada 1470 roku. Powierzchnia Mielca wynosi niecałe 47 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców Mielca to ponad 60 tysięcy osób, co daje prawie 1300 osób na kilometr kwadratowy. Mielec to jeden z głównych ośrodków przemysłowych na mapie województwa podkarpackiego wszystko dzięki temu, że miasto kojarzone jest w głównej mierze z przemysłem lotniczym. To przecież tutaj zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze – największe przedsiębiorstwo tej branży w Polsce.

W takim miejscu nie mogłoby zabraknąć zleceń dla firmy zajmującej się wynajmowaniem maszyn, dlatego też można wypożyczyć u nas również podesty ułatwiające prace na wysokości. Wynająć u nas można podesty takie jak podest, ruchomy podest, nożycowy podest, wolnobieżny podest, jezdniowy podest, podnośnikowy podesty, przejezdne podesty, samojezdne podesty, przewoźne podesty, na pojeździe pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny do danej, pracy budowlanej i przemysłowej.

Mogą Państwo wybierać spośród takich marek jak: Manitou JCB Merlo Terex CAT Genie JLG Hyster Caterpillar Bobcat Komatsu Haulotte Grove.

Przez Mielec przebiegają dokładnie dwie drogi, a są nimi: droga wojewódzka numer 875 (Mielec – Kolbuszowa – Sokołów Małopolski – Leżajsk) oraz droga wojewódzka numer 985 (Tarnobrzeg – Baranów Sandomierski – Mielec – Dębica). W trochę dalszej okolicy od Mielca znajduje się także autostrada A4 (Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – Legnica – Wrocław – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – Chrzanów – Trzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Korczowa) droga krajowa numer 9 (Radom – Iłża – Ostrowiec Świętokrzyski – Opatów – Kolbuszowa – Głogów Małopolski – Rzeszów) czy droga krajowa numer 73 (Wiśniówka – Kielce – Morawica – Busko–Zdrój – Szczucin – Dąbrowa Tarnowska – Tarnów – Pilzno – Jasło). Przejeżdżając, możemy poświęcić chwilę na zabytki, w Mielcu znajduje się: bazylika pod wezwaniem świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty willa z ogrodem z pierwszej połowy XIX wieku stara plebania, a także cmentarze parafii rzymskokatolickich z drugiej połowy XIX oraz XVIII wieku. W Mielcu jest także Dom Kultury, który powstał w XIX wieku Pałacyk Oborskich Jedernówka oraz Miejska Biblioteka Publiczna.  

Mielec wynajem zwyżek, podnośniki koszowe, wózki widłowe, podesty ruchome, wynajem ładowarek i busów.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.