ul. Grabskiego 15, Stalowa Wola

Wynajem Maszyn Budowlanych Jędrzejów

Wynajem Maszyn Budowlanych Jędrzejów - Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego w Jędrzejowie

Spis treści - Zwyżki, podnośniki koszowe wynajem Jędrzejów - Maszyny FER

Oferta usług Maszyny FER w Jędrzejowie:

  1. Zwyżka – Jędrzejów - wynajem zwyżek, zwyżki wypożyczalnia.
  2. Wynajem wózków widłowych Jędrzejów.
  3. Jędrzejów - podnośniki koszowe, podesty ruchome | maszyny przemysłowe wynajem.
  4. Wynajem ładowarek Jędrzejów | Ładowarki sprzedaż.
  5. Jędrzejów - wynajem busów, transport, szkolenia.

Wynajem specjalistycznych maszyn budowlanych w Jędrzejowie. Zwyżki, wózki, dźwigi i podesty na wynajem na terenie Jędrzejowa i okolic.

Świadczymy na terenie Jędrzejowa specjalistyczne usługi wynajmu maszyn budowlanych użytkowych i transportowych. Posiadamy silne zaplecze technologiczne w postaci floty o szerokim zakresie usług i możliwości. W skład naszego zaopatrzenia dla firm na wynajem są:

wózki: wózek jezdniowy, wózek podnośnikowy, wózek teleskopowy, wózek gazowy,

podnośniki: podnośniki budowlane, podnośniki na przyczepach, podnośniki ciągnione, podnośniki spalinowe, podnośniki elektryczne, podnośniki przegubowe

A także wiele innych specjalistycznych maszyn na wynajem. Prowadzimy również szkolenia z zakresu obsługi sprzętu, organizacji transportu wynajętego sprzętu, przewozu firmowego ludzi oraz organizowanie wyjazdów firmowych.

 

wynajem-maszyn-budowlanych-jedrzejow-small 

Firma Maszyny FER zaprasza Jędrzejan do skorzystania z usług i szeroko rozumianej oferty współpracy w zakresie sprzętu budowlanego i wynajmu maszyn budowlanych. W zakresie naszych usług znajdą Państwo nie tylko sprzęt budowlany typu podnośniki ładowarki platformy wózki i dźwigi w Jędrzejowie, ale również kompleksowe szkolenia z zakresu obsługi tych maszyn, transport firmowy i ponadgabarytowy wycinkę drzew oraz dojazdy na szkolenia i wynajem busów. Nasza szeroka oferta to podnośniki, w tym między innymi w naszej ofercie znajdują się podnośniki budowlane, podnośniki na przyczepach, podnośniki ciągnione, podnośniki spalinowe, podnośniki elektryczne, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe podnośniki, obrotowe co pozwala nam na elastyczną współpracę ze wszystkimi firmami i przedsiębiorstwami, które potrzebują podnośników na wynajem.

Jędrzejów to miejscowość w województwie świętokrzyskim, stolica powiatu jędrzejowskiego, siedziba gminy miejsko–wiejskiej Jędrzejów. Jędrzejów w latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego.

Do Jędrzejowa prowadzą dwie drogi – droga krajowa numer 78 (Chałupki – Wodzisław Śląski – Rybnik – Gliwice – Tarnowskie Góry – Świerklaniec – Siewierz – Zawiercie – Szczekociny – Nagłowice – Jędrzejów – Chmielnik) oraz droga ekspresowa S7 (Straszyn – Gdańsk – Nowy Dwór Gdański – Elbląg – Ostróda – Olsztynek – Nidzica – Mława – Płońsk – Zakroczym – Nowy Dwór Mazowiecki – Łomianki – Warszawa – Grójec – Radom – Skarżysko–Kamienna – Suchedniów – Kielce – Chęciny – Jędrzejów – Kraków – Myślenice – Lubień – Rabka). Przejeżdżając, warto zatrzymać się, chociaż na moment w Jędrzejowie, żeby zwiedzić miejsca, takie jak zabytki nieruchome, które zostały wpisane do rejestru, między innymi: układ urbanistyczny z XIII-XVIII wieku, kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Trójcy z I połowy XV wieku, zespół klasztorny cystersów, kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Wojciecha z początku XIII wieku, przebudowany w XV wieku, klasztor z I połowy XIII wieku, dzwonnica z połowy XVIII wieku, brama klasztoru z 1738 roku, mur z basztami z XVI–XVIII wieku oraz ogród z połowy XVIII wieku. W miejscowości Jędrzejów działają obecnie parafie rzymskokatolickie: parafia błogosławionego Wincentego Kadłubka wraz z kościołem pod wezwaniem błogosławionego Wincentego Kadłubka, parafia Matki Bożej Łaskawej oraz parafia Trójcy Świętej wraz z kościołem pod wezwaniem Trójcy Świętej. W Jędrzejowie działa również zbór Jędrzejów Świadków Jehowy, a jedyną pamiątką po mieszkańcach miasta, którzy swojego czasu byli innego wyznania jest cmentarz żydowski. Przy dwóch głównych ulicach Jędrzejowa znajduje się mała kapliczka, która należy do wyznania starokatolickiego.

Wielowiekowe zabytki nie przeszkadzają, aby Jędrzejów prężnie się rozwijał, dlatego też znajduje tu również swoje miejsce firma wynajmująca sprzęt budowlany najwyższej jakości, czyli my. W ofercie naszej firmy z zakresu sprzętu budowlanego i usług znajdą Państwo renomowane marki, w tym: Manitou JCB Merlo Terex CAT Genie JLG Hyster Caterpillar Bobcat Komatsu Haulotte Grove.

 

Jędrzejów wynajem zwyżek, podnośniki koszowe, wózki widłowe, podesty ruchome, wynajem ładowarek i busów.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.